• Biuro czynne
poniedziałek-piątek 9:00-17:00
  • Wyjazdy zagraniczne
81 4 415 416
81 441 59 45
  • Szkolenia w Polsce
81 441 54 15

OFERTA GRUPOWA

< POWRÓT
02.III

Bonaire marzec 2020-szkolenie z Pawłem Szulgą

Bonaire – raj na ziemi
– doskonale znana wśród miłośników windsurfingu mała holenderska wyspa na Morzu Karaibskim. Położona jest u wybrzeży Wenezueli i wraz z siostrzanymi wyspami Arubą i Curacao tworzą tzw. wyspy ABC. Historyczne źródła wskazują, że Bonaire zamieszkiwało plemię Arawaków, później pojawili się tu Hiszpanie aż z czasem wyspa trafiła pod panowanie Holendrów. Obecnie wyspa stanowi doskonałe miejsce na prawdziwe egzotyczne, karaibskie wakacje.

Raj windsurferów, nurków i czerwonych flamingów. Idylliczne, małe zatoczki i piaszczyste plaże z rafami to własnie Bonaire.
Słońce świeci tam przez cały rok i to przynajmniej 12 godzien dziennie. Przyjemny, tropikalny klimat posiada średnią roczną temperaturę wynoszącą 28°C :-)

Najlepszym miejscem do uprawiania windsurfingu jest spot Lac Bay charakteryzujący się ciepłą i płytką ( po pas) wodą. Nie ma tam ani niebezpiecznych prądów, ani żadnych przeszkód, które uniemożliwiałyby  bezpieczne pływanie zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Płytka i płaska woda ułatwia naukę i doskonalenie tricków freestylowych. W zatoce znajdują się 2 bazy windsurfingowe: Bonaire Windsurf Place oraz Jibe City.
Od końca marca 2020 na Bonaire będzie pracował nasz zaprzyjaźniony instruktor- Paweł Szulga.

 Przykładowa oferta

np. 02-11.03.2020

Coco Palm  Garden /bez wyżywienia/os.    

Cena za osobę w apt. lub studio dla 2 osób

 od 5300  PLN

Cena za osobę w apt. 4 osobowym

 od 5099  PLN 

Szkolenie z Pawłem Szulgą/ 1 tydz

250 USD

wypożyczenie sprzętu /
 8 dni/ Bonaire Windsurf Place- 
RRD, Starboard, Naish and Hot Sails Maui

2075 PLN 

 wypożyczenie sprzętu /
 8 dni/ Jibe City-
JP, Fanatic, NP, Maui Sails

1850 PLN 

 Uwaga! Cena wyjazdu zależy od ceny przelotu ( a to zależne jest od daty rezerwacji biletów lotniczych). Każdorazowo, na zapytanie cena ta będzie sprawdzana i ew. korygowana.
* Jeśli chcesz polecieć na Bonaire w innym, wybranym przez Ciebie terminie, napisz do nas lub zadzwoń. Sprawdzimy dostępność miejsc i przygotujemy ofertę.
Płatność za szkolenie bezpośrednio do Pawła Szulgi.

Ceny zawierają:

  • 9 noclegów w Coco Palm Garden

  • przelot WAW-BON-WAW

  • transfery: przy rezerwacji Coco Palm zalecane wypożyczenie auta na cały pobyt

  • taksy turystyczne

  • ubezpieczenie Signal Iduna

Dodatkowo płatne:

  • Wypożyczenie sprzętu w bazie Bonaire Windsurf Place (RRD, Starboard, Naish and Hot Sails Maui ) zgodnie z cennikiem w tabeli j.w.lub w bazie Jibe City ( JP, Fanatic, NP, Maui Sails)

 Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,
a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie
 

Bonaire

Windsurferzy najbardziej cenią sobie pół- jezioro Lac Cai i zatokę Lac Bay. Jest to miejsce, gdzie są bardzo dobre warunki do urpawiania windsurifngu, a wyjątkowości temu miejscu nadaje niesamowity niebiesko-zielony kolor wody, oślepiający swoim blaskiem.
Windsurferzy najczęściej zakwaterowanie znajdują w bardzo dobrym, jak przystało na Karaiby hotelu Sorobon Beach Resort. Ośrodek to około 30 domków o wysokim standardzie, z których można podziwiać przepiękne widoki. Posiada on własną plażę, na której można wypocząć również w zacienionym miejscu. Pokoje są komfortowo i nowocześnie urządzone, niektóre z elementami w stylu rustykalnym. Obok samego hotelu znajdują się bazy windsurfingowe – Jibe City oraz Bonaire Windsurf Place oraz stacja nurkowa Wannadive Bonaire.
Średnia temperatura to ok. 30° C przy względnej wilgotności 75%. Temperatura wody jest bardzo zbliżona do powietrza i zazwyczaj wynosi ok. 28° C. Na wyspie panuje klimat podrównikowy, na północy wilgotny, a na południu suchy.
Wiatr na Bonaire jest dość stabilny przez cały rok, ale najwięcej dni z mocnym wiatrem odnotowuje się od maja do lipca ; statystycznie najniższy sezon wiatrowy to okres: październik-listopad.

Spot Lac Bay charakteryzuje się ciepłą i płytką ( do pasa) wodą, białym piaskiem, bez kamieni oraz stałym wiatrem on-shore. Nie ma tam ani niebezpiecznych prądów ani żadnych przeszkód, które uniemożliwiałyby  bezpieczne pływanie zarówno dorosłym jak i dzieciom. Płytka i płaska woda ułatwia naukę i doskonalenie tricków freestylowych.
Spot dla osób o róznym poziomie umiejętności.
Nieopodal znajduje się inny spot - Lac Cai, jest trudniejszy, polecany osobom raczej dobrze pływającym.
Centra windsurfingowe: Jibe City oraz Bonaire Windsurf Place znajdują się na wschodnim wybrzeżu Bonaire w rezerwacie przyrody o nazwie Lac . Lac jest częścią Parku Narodowego Bonaire i największej laguny Antyli Holanderskich ( 700 ha) . Lac ograniczone jest rafą i bujnymi lasami namorzynowymi. Posiada dwa półwyspy : Cai i Sorobon.


Bazy w pobliżu:

Jibe City

Statystyki wiatrowe

COCO PALM GARDEN


Obiekt znajduje się 3 minuty spacerem od plaży. Coco Palm Garden oferuje apartamenty bez wyżywienia w tropikalnym stylu, 5 minut spacerem od plaży Bachelors w Kralendijk. Obiekt oferuje odkryty basen oraz bezpłatny odbiór z lotniska i WiFi.

Każdy apartament obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny, a także taras i przyjemny ogród z hamakiem. Obejmują one także część wypoczynkową wewnątrz. Klimatyzacja dostępna jest za dodatkową opłatą.

W Coco Palm Garden znajduje się sprzęt do grillowania oraz wspólny taras, na którym raz w tygodniu serwowany jest koktajl powitalny i bufet.

Międzynarodowe lotnisko Flamingo znajduje się niecałe 2 km od obiektu. Coco Palm Garden oferuje bezpłatny parking na miejscu.

Wyślij rezerwację

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności Surftravel.pl i wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przetworzenia zapytania i realizacji zamówienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Fun Surf w celach marketingowych.
Pokaż wszystkie wyjazdy
Pokaż więcej

Nasi partnerzy 

współpracujemy ze znanymi firmami